Lato promocji z Grupą Murapol, czyli 39 tys. zł średniego rabatu na mieszkanie w te wakacje

Za sprawą wakacyjnej oferty Grupy Murapol wszyscy, którzy chcą tego lata kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie lub efektywnie ulokować kapitał w nieruchomości, mogą zyskać średni rabat w wysokości aż 39 tys. zł. To możliwe dzięki kampanii „Lato w domu? Kup mieszkanie na wakacje lub wynajem. Wakacyjna promocja cenowa”. Na czym ona polega?

W tegoroczne wakacje oprócz planowania urlopu warto też rozważyć decyzję o zakupie nowego mieszkania. Są ku temu co najmniej dwa powody. Pierwszy, to panująca koniunktura na rynku nieruchomości, która sprzyja zakupowi nowego M - zarówno na własny użytek, jak również przez inwestorów chcących atrakcyjnie ulokować swój kapitał w nieruchomości. Drugi daje Grupa Murapol, która rozpoczęła właśnie kampanię „Lato w domu? Kup mieszkanie na wakacje lub wynajem. Wakacyjna promocja cenowa”. Dzięki niej można kupić nowe mieszkanie od Grupy Murapol i oszczędzić średnio 39 tys. zł.


199 mieszkań i 39 tys. zł średniego rabatu

W ramach wakacyjnej kampanii Grupa Murapol daje klientom do wyboru pulę aż 199 mieszkań w 21 projektach deweloperskich, które zlokalizowane są na terenie 13 miast – Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Gdyni, Torunia, Katowic, Gliwic, Tychów, Mikołowa, Siewierza oraz Wieliczki. Objęte kampanią promocyjną lokale można kupić ze średnim rabatem wynoszącym aż 39 tys. zł. W ofercie promocyjnej znajdują się zarówno mieszkania w inwestycjach będących w realizacji, jak również lokale gotowe do odbioru.


Nowoczesne rozwiązania i wygodne parkowanie – w cenie

Dostępny w cenie wybranych lokali z puli promocyjnej smart home w wersji premium to szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się na oszczędności sięgające nawet 23% w skali roku. System Murapol Appartme wyróżnia się na tle tego typu rozwiązań oferowanych przez branżę deweloperską. Przede wszystkim daje możliwość sterowania mediami w mieszkaniu zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i unikatowego wśród deweloperów rozwiązania - manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej. Ponadto większość mieszkań posiada pakiet antysmogowy, który zapewnia czyste powietrze w mieszkaniu. W ramach promocji klienci, którzy wybiorą lokale z puli mogą zyskać w cenie mieszkania także miejsce parkingowe.


Nie przegap promocji – pula mieszkań jest ograniczona

Promocja „Lato w domu? Kup mieszkanie na wakacje lub wynajem. Wakacyjna promocja cenowa” potrwa do wyczerpania puli lokali objętych akcją, ale nie dłużej niż do 31.08.2020 r. Dlatego nie warto zwlekać, tylko już teraz zapoznać się z promocyjną ofertą dewelopera w swoim mieście. Aby poznać listę mieszkań objętych rabatami, wystarczy wypełnić prosty formularz dostępny TUTAJ.