Ziko Apteka dołączyła do Pracodawców RP

„Pacjent jest najważniejszy” - takie motto przyświeca jednej z największych sieci aptecznych w Polsce Ziko Apteka. Jest to firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem i krakowskimi korzeniami.

Historia spółki rozpoczęła w 2005 roku, kiedy otwarto pierwszą aptekę pod szyldem Ziko Apteka w Krakowie przy ul. Retoryka. Prężny rozwój sieci w kolejnych latach sprawił, że obecnie Pacjenci mają dostęp do ponad 200 aptek zlokalizowanych w 59 miastach i 11 województwach, a dzięki aptece internetowej e-zikoapteka.pl, założonej w 2009, zasięg działania obejmuje również pozostałe obszary Polski.

Za sukcesem firmy stoi wykwalifikowany personel, który każdego dnia obsługuje dziesiątki tysięcy osób i wykonuje swoje obowiązki służbowe z ogromnym zaangażowaniem i troską o zdrowie Pacjentów.

W asortymencie można znaleźć leki gotowe, suplementy diety, drobny sprzęt medyczny, dermokosmetyki oraz artykuły dla niemowląt i dzieci, a także wykonać lek recepturowy. Dostępne są również tańsze zamienniki leków.

Dbając o komfort i wygodę Pacjentów oraz pracowników aptek, zadbano o to, aby każdy lokal tworzył przyjazną przestrzeń – nowoczesne wnętrza, klimatyzacja, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz kącik dla malucha.

W Ziko Aptece od zawsze dbaliśmy o 100% dostępności leków, bardzo atrakcyjne ceny i przede wszystkim o dobro naszych Pacjentów. Zależało nam na tym, aby czuli się zaopiekowani i chcieli do nas wracać. Profesjonalna opieka farmaceutyczna, sprawowana od lat przez nasz personel sprawiła, że każdego roku obsługujemy około 18 milionów Pacjentów. Nasi farmaceuci systematycznie biorą udział w licznych szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, żeby służyć opinią, wiedzą ekspercką i doświadczeniem oraz żeby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego w Ziko Aptece wspieramy wszystkich, dla których jest ono najważniejsze – Beata Kmieć, Prezes Zarządu Ziko Apteka.

Witamy Ziko Apteka wśród członków Pracodawców RP!