Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Pracodawcy RP nominowani do Złotych Spinaczy 2017!

Miło nam poinformować, że Pracodawcy RP wraz z Be Communications i United PR zostali nominowali do nagrody Złote Spinacze 2017 w kategoriach "Public Affairs i Lobbying" i "Medycyna i Zdrowie".

11 września 2017 Związek Firm Public Relations ogłosił listę projektów nominowanych do drugiego etapu konkursu. Jury wybrało projekty, które otrzymały nominację do finału w 32 kategoriach konkursowych Złotych Spinaczy 2017. Pośród nominowanych znaleźli się Pracodawcy RP wraz z United PR i Be Communications za kampanię „Choroba. Pracuję z nią!” w kategoriach "Public Affairs i Lobbying" i "Medycyna i Zdrowie".

Zwycięzców poznamy 1 grudnia br. podczas uroczystej Gali w hotelu Sofitel w Warszawie.

W tym roku po raz pierwszy zostanie przyznany Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie”. W tym celu organizator przeprowadzi wewnętrzny ranking podmiotów biorących udział w konkursie, zgodnie z przyjętą w regulaminie punktacją. Na nagrody wpływ będzie miała także publiczność. ZFPR wraz z portalem PRoto.pl przeprowadzi konkurs na Nagrodę Publiczności. Będą w nim konkurować projekty nominowane, zgłoszone do udziału, a głosować będzie mógł każdy zainteresowany.