Optimusy 2021 wręczone

Już po raz siódmy Pracodawcy RP wręczyli Optimusy. Nagrodę otrzymały osoby i firmy, które przyczyniły się do rozwoju organizacji, integracji jej członków i popularyzacji jej działalności. 

Izabela Van den Bossche, wiceprezes Fortum Power and Heat Polska

Za zainicjowanie i powołanie przy Pracodawcach RP Koalicji 'Włącz Czystą Energię dla Polski'. Jej działalność przyczynia się do rozwoju Organizacji, integracji Członków i popularyzacji Naszej statutowej działalności.


Wojciech Konecki, Prezes Zarządu APPLiA Polska

Za reprezentowanie Pracodawców RP w sferze publicznej oraz współorganizowanie największych w Europie kongresów branży AGD, a także czynne rozwijanie systemu recyklingu elektroniki.


Paweł Malinowski, Prezes PROFBUD

Za to, że jako przedstawiciel Pracodawców RP nieustannie poszukuje i wdraża coraz to nowsze rozwiązania projektów budowlanych, które mają pozytywny wpływ na środowisko.


Bartłomiej Morzycki, Dyrektor Generalny Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce - Browary Polskie

Za wieloletnią i owocną współpracę, ponadprzeciętną aktywność, współpracę z Pracodawcami RP oraz rozwój i wkład merytoryczny na rzecz legislacji polskiej i europejskiej.


Wojciech Sienicki, Dyrektora Zarządzającego Kuehne + Nagel

Za działania wzmacniające pozycję środowiska pracodawców oraz Organizacji Pracodawców RP w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.


Wojciech Słowikowski, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pracodawców Przemysłu Lekkiego

Za wieloletnie zaangażowanie w regionalnych strukturach Rady Dialogu Społecznego ora30 lat pracy na rzecz Pracodawców Przemysłu Lekkiego.


Krzysztof Tuczapski, były Dyrektor Lubelskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia

Za ciężką pracę na rzecz najmłodszych pacjentów, zaangażowanie w modernizację polskiej służby zdrowia oraz wieloletnie wsparcie merytoryczne Pracodawców RP.