Nowy członek Pracodawców RP

Z dniem 18 sierpnia 2017 roku do grona członków organizacji Pracodawców RP dołączyła firma CWS- boco Polska. 

Lider outsourcingu czystości w Polsce. Oferuje kompleksowe wsparcie zarządzania czystością w zakresie odzieży roboczej, ochronnej i specjalistycznej, dostaw obuwia roboczego i innych artykułów BHP, wyposażenia ogólnodostępnych pomieszczeń łazienkowych w profesjonalne urządzenia higieny wraz ich serwisem, rozwiązania serwisowe tekstylnych mat wejściowych do zabezpieczenia podłóg i stref wejścia w obiektach handlowych, biurowych, pomieszczeniach magazynowych oraz produkcyjnych. 

Spółka zapewnia system wynajmu i serwisu produktów optymalizujący koszty oraz zapewniający wygodę, korzyści operacyjne i profesjonalne wsparcie.  

Kompleksowe usługi powiązane z wynajmem produktów firma świadczy już od 1995 roku. Posiada dwie marki serwisowe: CWS i boco. 

CWS-boco obsługuje duże zakłady przemysłowe i spożywcze, sieci handlowe, instytucje publiczne oraz średnie i małe zakłady pracy na terenie całego kraju. Gwarantuje wysoką jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania higieną i bezpieczeństwem pracy. Jest także zaangażowana w podnoszenie standardów higieny w Polsce oraz  

w promowanie proekologicznych usług.

Firma posiada placówki w Międzyrzeczu, Łodzi i Dąbrowie Górniczej, a także sieć oddziałów logistycznych zlokalizowanych w całej Polsce, służących jako magazyny regionalne. Zatrudnia w sumie ponad 500 osób.

Prezes Zarządu: Andrzej Smółko

Strona internetowa www.cws-boco.pl