Marywilska 44 Sp. z o.o. oraz Vastint Poland Sp. z o.o. dołączyli do Pracodawców RP

Marywilska 44 Sp. z o.o. jest to spółka prężnie działająca od 2010 roku na polskim rynku w sektorze zarządzania i wynajmu powierzchni komercyjnych, należąca do Grupy Kapitałowej MIRBUD. Spółkę charakteryzuje działalność w oparciu o jasno zdefiniowany katalog wartości, a także kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu i wynajmie powierzchni handlowych.

W portfolio Marywilska 44 Sp. z o.o. znajduje się między innymi powstałe w 2010 roku Centrum Handlowe MARYWILSKA 44, w którym z sukcesem swoją działalność prowadzi ponad 1400 podmiotów gospodarczych oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44 oddany do dyspozycji klientów w listopadzie 2017 roku. Obiekty zlokalizowane są w północno-wschodniej części Warszawy – Dzielnicy Białołęka.

W latach 2020-2021 Spółka zakupiła 3 kolejne nieruchomości położone w Ostródzie, Rumii i Starachowicach. Dokonane akwizycje umożliwiły Spółce pozyskanie nowego strumienia przychodów w obszarze podstawowej działalności jaką stanowi wynajem powierzchni na cele handlowo-usługowe oraz magazynowo-logistyczne.

Vastint Poland  Sp. z. o. o. jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Filary działalności firmy to zarządzanie portfelem nieruchomości oraz rozwój projektów biurowych, mieszkaniowych i hotelowych, które zapewniają komfortowe, a także zrównoważone środowisko życia, pracy i wypoczynku.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.vastint.eu

Witamy Marywilską 44 Sp. z o.o. oraz Vastint Poland Sp. z o.o. wśród członków Pracodawców RP!