LSW dołączyła do Pracodawców RP

Firma prawnicza LSW to zespołem doświadczonych prawników, który sukcesywnie od 1998 roku wspiera Klientów we wszystkich obszarach prawa dla biznesu.

W DNA naszej organizacji wpisane są innowacyjność i nieszablonowe podejście. Prawo jest dla nas narzędziem do rozwiązania problemu Klienta lub minimalizacji ryzyka. Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych na najwyższym poziomie przez ekspertów z kluczowych dziedzin prawa. Wiemy, że Klienci poszukują nie tylko doradców, ale przedsiębiorców i partnerów idei, dzielących te same wartości w podejmowanych działaniach biznesowych, zawodowych i prywatnych.

Wyznajemy zasadę, że najcenniejszym kapitałem naszej firmy są pracownicy. To oni tworzą reputację i wizerunek kancelarii i są fundamentem zaufania, jakim obdarzają nas Klienci.

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy zespół doświadczonych, ambitnych, nowocześnie myślących prawników, których profesjonalizm i zaangażowanie przekładają się na wysoką jakość naszych usług. Nasza skuteczność, renoma i najwyższe standardy etyki zawodowej gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

„Nie przez przypadek mówimy o LSW firma prawnicza a nie kancelaria. Jesteśmy prawnikami i jesteśmy ludźmi biznesu. Nasza firma to biznes jak każdy inny i tak go też traktujemy. Działamy jako przedsiębiorcy-prawnicy od ponad 20 lat. 

Współpracując z naszymi Klientami, kładziemy nacisk na to, by być partnerem w biznesie. Dla nas prawo jest narzędziem. Znajomość prawa przekładamy na efektywne wsparcie celów firm, z którymi pracujemy. 

Nic z powyższego nie ma prawa działać sprawnie bez sprawnego zespołu. To naczynia połączone. Wierzymy, że tylko zaangażowany i kompetentny zespół może z pasją przekładać wiedzę na kreatywne szukanie rozwiązań w sprawach często „niemożliwych”. To nasza specjalność. Lubimy pójść tam, gdzie wydaje się dotrzeć się nie da.” 

Władysław Bieńkowski, radca prawny, wspólnik LSW 

Witamy LSW wśród członków Pracodawców RP!