Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER

Uprzejmie przypominamy, że nasza organizacja objęła patronatem merytorycznym wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER. Organizatorami tego wydarzenia są Fundacja OPTEA oraz G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Województwa Podkarpackiego.

Zwracamy uwagę na konieczność pilnej rezerwacji, ponieważ nadchodzący Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER odbędą się już za miesiąc, tj. w dniach 17 i 18 października 2023 roku, w G2A Arenie w Jasionce, położonej w pobliżu Rzeszowa. Zachęcamy do kontaktu z organizatorami, aby zapewnić sobie udział w tych prestiżowych wydarzeniach.

Chcemy również przypomnieć, że nasi członkowie otrzymali 10% rabatu na wynajem stanowisk wystawienniczych, wynajem powierzchni reklamowej, zakup biletów na Kongres oraz współpracę partnerską i sponsorską.

NETWORKPOWER to jedno z największych nadchodzących wydarzeń dotyczących sektora rynku pracy w Polsce. W Targach Pracy weźmie udział ponad 200 wystawców i 20 000 odwiedzających. W Kongresie wypowie się 60 prelegentów, a ponad 1000 uczestników będzie miało szansę wysłuchać prezentacji i uczestniczyć w dyskusjach.

Warto podkreślić, że Patronami Honorowymi wydarzenia są: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Miast Rzeszowa Konrad Fijołek, Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Rzeszowski.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17-18 października w największym kompleksie wystawienniczo-kongresowym w tej części Polski, w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa. Kongres będzie również transmitowany on-line. To wyjątkowa inicjatywa, która będzie miała szczególne znaczenie dla rynku pracy, ponieważ w jednym miejscu spotkają się pracodawcy, pracownicy, związki zawodowe, eksperci, szkoły, uczelnie, administracja rządowa i samorządowa, podmioty wspierające aktywizację zawodową, instytucje rynku pracy, a także organizacje pracodawców, po to by zainaugurować działalność sieci współpracy NETWORKPOWER oraz nawiązać nowe lub pogłębić dotychczasowe relacje biznesowe oraz zawodowe.

Kongres NETWORKPOWER

Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie?

  • Podczas wydarzenia 60 prelegentów, w tym ekspertów, prezesów firm o zasięgu międzynarodowym, przedstawicieli działów HR, prawników, przedstawicieli administracji rządowej i wielu innych wypowie się na tematy związane z aktualną sytuacją i trendami na rynku pracy oraz nadchodzącymi zmianami w tym obszarze,
  • Kongres to również 2 dni intensywnych dyskusji, inspirujących wypowiedzi, analizy sytuacji gospodarczej na polskim rynku pracy, wymiany doświadczeń, tworzenia rozwiązań, inicjowania innowacyjnych projektów oraz kreowania nowych pomysłów biznesowych,
  • Udział w kongresie to niepowtarzalna okazja do pozyskania nowych klientów, partnerów, współpracowników, poznania interesujących ludzi, poszerzenia wiedzy i zadawania pytań.
  • Dla uczestników Kongresu przewidziany jest koncert Kasi Wilk z gościnnym udziałem Mezo, licytacja obrazów autorstwa Aleksandry Lachety oraz wieczorny networking.

Warto podkreślić, że możliwy jest udział stacjonarny w kongresie lub udział w transmisji internetowej.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://kongres.networkpower.pl/

Targi pracy NETWORKPOWER

Jakie są korzyści uczestnictwa w Targach?

  • W wydarzeniu weźmie udział ponad 200 wystawców – firm poszukujących pracowników, stażystów, studentów oraz praktykantów, m.in. firmy takie jak Jeronimo Martins, Siemens, PGNiG Technologie, Deloitte i wielu innych.
  • Przedsiębiorcy z całej Polski, reprezentujący różne branże, spotkają się, aby nie tylko zaprezentować swoje aktualne oferty pracy, ale także aby nawiązać wartościowe kontakty biznesowe, które mogą przyczynić się do owocnej współpracy w przyszłości,
  • Uczestnictwo w Targach to wyjątkowa szansa na zwiększenie widoczności marki oraz rozwijanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Każdy wystawca otrzymuje 2 bilety na bezpłatne uczestnictwo w Kongresie, Koncert Kasi Wilk z gościnnym udziałem Mezo oraz wieczorny networking.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://targi.networkpower.pl/

Po zakończeniu pierwszego dnia Targów i Kongresu przewidziany jest również czas i przestrzeń na zapoznanie uczestników, rozmowy i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do udziału i życzymy owocnych dyskusji oraz spotkań!


Partnerami wydarzenia zostali:

SIEMENS ENERGY

Portal pracy iPRACUJZDALNIE.pl


Patronat Merytoryczny nad wydarzeniem objęli:

Business Centre Club

Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza

Pracodawcy RP

Politechnika Warszawska

Naukowe Centrum Badań i Rozwoju

Politechnika Rzeszowska

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna w Jarosławiu

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku

Centrum Promocji Biznesu

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Podkarpacki Klub Biznesowy

Fundacja 60 Milionów

Fundacja World For Ukraine

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Państwowa akademia Nauk Stosowanych w Krośnie


Patronat Medialny nad wydarzeniem objęli:

Portal eGospodarka.pl

Magazyn HR Business Partner

Tygodnik WPROST

Gazeta Nowiny

Portal informacyjny nowiny24.pl

Magazyn Customer Experience Manager

Magazyn Focus on Business

TVP3 Rzeszów

Radio Via

Portal Rzeszów Nasze Miasto

Polskie Radio Rzeszów

Gość Niedzielny

Radio Feniks


Bilety:

W celu zakupu biletu na Kongres zapraszamy na stronę: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/887485-1

Bilety na transmisję on-line Kongresu dostępne są pod adresem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/887485-2

Program wydarzenia: https://kongres.networkpower.pl/program


Kontakt z organizatorem:

Fundacja OPTEA

Dział marketingu

Telefon: 666 254 066 / 793 984 527

e-mail: biuro@networkpower.pl


Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.networkpower.pl

Zapraszamy do polubienia profili NETWORKPOWER w mediach społecznościowych.