Konferencja Let's talk about CX - praCCa w nowej rzeczywistości | 15 czerwca 2023 r.

Zapraszamy na drugą edycję konferencji Let’s talk about CX organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Już 15 czerwca w nowoczesnych przestrzeniach hotelu Novotel w Warszawie porozmawiamy z ekspertami o pracy w branży zdalnej obsługi klienta.

Zatrudnienie i praca z ludźmi to od dawna krytyczny aspekt zarządzania jednostkami, których zadaniem jest budowa doświadczeń klientów z obsługi w kanałach zdalnych. Rekrutacja, wdrażanie, rozwój, motywacja, utrzymanie pracowników i sam wizerunek pracy w CC od zawsze spędzały sen z powiek menedżerom. A realizowane skutecznie stanowiły element przewagi rynkowej w zarządzaniu CC.

Porozmawiamy więc o istotnych aspektach organizacji pracy zespołów w jednostkach CC w perspektywie ostatnich zmian i “nowej rzeczywistości”, w której branża funkcjonuje, tj. zmian:

  • społecznych będących konsekwencjami pandemii Covid-19,
  • wynikających z najnowszych wdrożeń technologii AI i automatyzacji procesów,
  • przepisów prawa pracy,
  • ekonomicznych.

W tej nowej, przesyconej technologią rzeczywistości praca z ludźmi wcale nie straciła na znaczeniu. Wydaje się za to, że stała się jeszcze trudniejsza i wymaga ciągle nowych kompetencji i narzędzi.

Konferencję, jak zawsze, organizujemy w formule rozmów ekspertów - wiemy, że ta forma zapewnia najciekawszy sposób zdobywania wiedzy o tym, co jest aktualnie standardem, co trendem, a co nadchodzącą nowością w branży. Dyskusje prowokują też do konstruktywnej oceny rozwiązań, które znamy oraz do otwartej wymiany opinii i doświadczeń.

Zaproszeni eksperci i praktycy z branży podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, a także przedstawią najlepsze praktyki stosowane w zarządzaniu CC. Będzie to doskonała okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i trendy w branży, a także wziąć udział w dyskusji i wymianie poglądów na temat przyszłości zarządzania centrów zdalnej obsługi klienta.

Let’s talk about CX to wydarzenie skierowane do menedżerów średniego i wyższego szczebla odpowiedzialnych za obszar zdalnej komunikacji z klientami, tj. szefów jednostek CC, menedżerów CC, kierowników ds. jakości w jednostkach CC, przedstawicieli działów HR, dyrektorów departamentów obsługi klienta, dyrektorów i menedżerów Customer Exellence. W szczególności do osób, które odpowiadają za organizacją pracy specjalistów i zespołów CC, którzy chcą tworzyć i rozwijać najlepsze rynkowe standardy oraz budować pozytywny wizerunek pracy w jednostkach zdalnej komunikacji z klientami.


Agenda:

09:00 - 09:30 Rejestracja, powitalna kawa i networking

09:30 - 09:40 Powitanie i rozpoczęcie konferencji

09:40 - 10:20 Nowa rzeczywistość - nowe paragrafy

10:20 - 11:00 Nowa rzeczywistość - nowe narzędzia

11:00 - 11:45 Nowa rzeczywistość - nowe kompetencje

11:45 - 12:15 Przerwa

12:15 - 13:00 Czy botom potrzebni są jeszcze konsultanci?

13:00 - 13:45 Najlepsza praca ever?

13:45 - 14:00 Podsumowanie konferencji

14:00+ Networking


Dodatkowe informacje:

Konferencja odbywa się w formule stacjonarnej w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Udział jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.


Link do strony konferencji: tutaj.

Link do rejestracji: tutaj.