Kancelaria Transportowa „LEGALTRANS” Sp. z o.o. dołączyła do Pracodawców RP

LEGALTRANS jest jedną z wiodących na rynku kancelarii wyspecjalizowanych w szeroko rozumianym prawie transportowym. „Nasz zespół tworzy grono ekspertów – doświadczonych praktyków i teoretyków krajowego i międzynarodowego prawa transportowego, od wielu lat ściśle związanych z tą branżą. Doskonale rozumiemy jej specyfikę, znamy bieżące problemy i wyzwania, z jakimi musi się mierzyć. Biegle odnajdujemy się również we wszystkich, regularnie zmieniających się przepisach. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższy standard obsługi prawnej” – wyjaśnia Prezes Zarządu Kamil Kiwior.

Oferta naszej kancelarii została precyzyjnie dostosowana do aktualnych potrzeb branży transportowej. Kierujemy ją do wszystkich podmiotów, pragnących uzyskać rzetelną i profesjonalną pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z wykonywaniem transportu drogowego.

Jesteśmy gotowi zapewnić Państwu stałą i kompleksową obsługę prawną, jak również doraźne wsparcie w zdarzeniach nagłych. Doradztwo prawne z dziedzin prawa przewozowego, reprezentacja przed sądami, a także podczas kontroli drogowej i w siedzibie przedsiębiorcy, windykacja należności, sporządzanie i opiniowanie umów transportowych, rozliczanie czasu pracy kierowców – to tylko jedne z wielu usług, które oferujemy.

Przez lata aktywnej działalności w tej branży zdołaliśmy wypracować szereg rozwiązań prawnych, które pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na różne problemy naszych klientów. Wykonując zawód zaufania publicznego, na każdym kroku dokładamy najwyższych starań, aby należycie zabezpieczyć ich interesy.

Witamy Kancelaria Transportowa „LEGALTRANS” wśród członków Pracodawców RP!