ENPROM Sp. z o.o. dołączył do Pracodawców RP

ENPROM to jedno z największych polskich przedsiębiorstw budownictwa elektroenergetycznego, które świadczy swoje usługi w Polsce i Europie.

Od 2011 roku spółka oferuje budowę linii i stacji najwyższych napięć „pod klucz” – od etapu projektowania, aż do uruchomienia i podłączenia do systemu elektroenergetycznego. Dziś w portfolio spółki, oprócz budowy linii napowietrznych i kablowych oraz stacji elektroenergetycznych, znajdują się usługi projektowe, przygotowania inwestycji, dronowe oraz związane z infrastrukturą OZE. Firma ENPROM to doświadczony wykonawca i wiarygodny partner dla Operatorów Systemów Przesyłowych i spółek dystrybucyjnych w kraju i za granicą, w tym m.in.: TenneT, 50Hertz, Energinet oraz systemie kwalifikacyjnym Sellihca/Achilles. Od grudnia 2021 roku ENPROM jest głównym udziałowcem Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach.

Budujemy odpowiedzialnie, budujemy bezpiecznie. Główny cel: ZERO wypadków – Mariusz Targowski, Prezes Zarządu ENPROM Sp. z o.o.

Witamy ENPROM Sp. z o.o. wśród członków Pracodawców RP!