Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Do koalicji „Włącz Czystą Energię dla Polski” dołączyła firma REMONDIS

Przed Polską wiele ambitnych celów dotyczących ochrony środowiska i wdrażania założeń gospodarki obiegu zamkniętego. Chcemy wspierać ich realizację naszym doświadczeniem oraz międzynarodowym know-how m.in. poprzez aktywność w koalicji „Włącz Czystą Energię dla Polski' - mówi Leszek Pieszczek, Członek Zarządu Remondis Sp. z o.o.

– Dostrzegamy duży potencjał w zakresie zwiększenia efektywności recyklingu oraz rozwoju instalacji do odzysku prądu i ciepła z odpadów nienadających się do ponownego wykorzystania. Jesteśmy otwarci na współpracę, aby przekuć wiedzę i dobre praktyki w konkretne rozwiązania na rzecz produkcji energii przyjaznej środowisku oraz projekty inwestycyjne na terenie kraju – dodaje.

REMONDIS to jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny już od 1992 roku i jest liderem w swojej branży. Działa w 43 miastach na terenie całej Polski.

Więcej informacji o firmie REMONDIS znajdą Pańtwo tutaj.

Strona koalicji jest dostępna tutaj.