CWK Operator Sp. z o.o., Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych Sp. z o.o. oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie dołączyli do Pracodawców RP

CWK Operator Sp. z o.o. zarządza najnowocześniejszym obiektem biznesowym zlokalizowanym na terenie województwa podkarpackiego – G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Uroczyste otwarcie nastąpiło 23 czerwca 2016 roku w trakcie oficjalnej gali. Już od początku było wiadomo, że głównym celem CWK w podrzeszowskiej Jasionce jest organizacja największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez targowych , wystaw i konferencji w regionie.

Obecnie G2A Arena w Jasionce jest biznesowym sercem tego dynamicznie rozwijającego się regionu. Rzeszów od G2A Areny dzieli jedynie 10 minut drogi. Obiekt jest dobrze skomunikowany z miastem za pomocą transportu publicznego. Do kompleksu można też wygodnie dojechać samochodem. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska. Od Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” dzieli go jedynie pas jezdni, odległość od terminala przylotów i odlotów do G2A Areny to 3 minuty pieszo.

Na terenie obiektu dostępny jest duży parking. G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego to ponad 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, sala kongresowa na 872 osoby, 2 duże sale konferencyjne na 220 i 190 osób, 10 małych sal, które pomieszczą od 20 do 60 osób, pokój narad na 33 osoby i ponadto dwie sale: restauracyjna i bankietowa, które mogą pomieścić odpowiednio 160 i 120 osób.

Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych prowadzi unikalne w skali krajowej badania w zakresie skutecznego dotarcia z komunikacją do odbiorców w kanałach social media i internecie oraz analizy sentymentu i emocji w zakresie społecznych oczekiwań. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie Sp. z o.o. jest jednoosobową spółką prawa handlowego, należącą do Miasta Stołecznego Warszawy. Oferuje przede wszystkim usługi kompleksowego gospodarowania odpadami. W zasobach firmy znajdują się 3 bazy magazynowo-transportowe na Woli, Targówku oraz w Ursusie, a także 3 instalacje do przetwarzania odpadów komunalnych.

Obecnie Spółka obsługuje łącznie ponad 26 tys. punktów odbioru odpadów komunalnych i opróżnia ponad 70 tys. pojemników i kontenerów. Codziennie ponad 150 nowoczesnych, bezpylnych śmieciarek, które spełniają wszystkie normy w zakresie ochrony środowiska naturalnego, wykonuje średnio 180 tras. Każdy odebrany kilogram odpadów jest ewidencjonowany i trafia do właściwych instalacji, celem dalszego zagospodarowania.

Witamy CWK Operator Sp. z o.o., Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych Sp. z o.o. oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie wśród członków Pracodawców RP!