Arcus S.A. dołączył do Pracodawców RP

Arcus SA jest liderem polskiego rynku rozwiązań usprawniających przetwarzanie dokumentów elektronicznych w każdej organizacji. Spółka działa na terenie całej Polski, a jej oddziały zlokalizowane są w największych miastach kraju. Arcus jest największą ze spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Arcus. Spółka jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce. 

Wraz ze spółką zależną ARCUS Systemy Informatyczne Arcus SA oferuje usługi integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne), specjalizując się m.in. we wdrożeniach Dynamics365 Microsoftu dla średnich i dużych organizacji. Kolejną spółką wchodzącą w skład Grupy Arcus jest DocuSoft Sp. z o.o. produkujący narzędzia DMS, BPMS oraz OCR, służące do obiegu informacji, automatyzacji i optymalizacji procesów i efektywnej digitalizacji dokumentów w wielu typach firm i instytucji. 

Kolejnym przedsiębiorstwem w Grupie jest Geotik Sp. z o.o. - pierwszy w Polsce softwarehouse wyspecjalizowany w tworzeniu i zarządzaniu danymi przestrzennymi, wykorzystywanymi m.in. w systemach zarzadzania flotami pojazdów oraz monitoringu GPS, jako GPS Guardian. Narzędzie to umożliwi Ci nieustanną kontrolę pojazdów, optymalizowanie kosztów, monitoring paliwa oraz poprawę wydajności pracowników. Grupę Arcus uzupełnia Zeccer Sp. z o.o.

Działalność Grupy Arcus ma charakter unikalny na polskim rynku. W ofercie sprzedażowej GRUPY znajdują się takie usługi jak audyt potrzeb klienta, doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania, dostawa i integracja urządzeń wraz z wdrożeniem oprogramowania, aż wreszcie nadzór nad bezpieczną i ciągłą pracą systemów.

Do klientów Grupy Arcus należą zarówno banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni, administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym, jak i sektor MSP.

„Proces cyfrowej transformacji, który został przyspieszony przez pandemię jest poważnym sprawdzianem dla wielu pracodawców. Od początku towarzyszymy naszym Klientom w tych wyzwaniach. Niezależnie od tego czego dotyczą nasze projekty wdrożeniowe: systemów ERP i CRM, sprzętu drukującego, obiegu dokumentów, zarządzania flotą, zawsze towarzyszą im szkolenia. Uczymy przyszłych użytkowników, jak korzystać z naszych produktów. Obecnie dużą część rozwiązań udostępniamy Klientom w formie dzierżawy lub outsourcingu. A w formułę abonamentu wpisana jest edukacja. Co ważne, klient zdaje się coraz częściej mówić „nic o nas bez nas”. Jest on w pewnym sensie współautorem rozwiązań Grupy Arcus, z których korzysta. Nasi sprzedawcy, inżynierowie, programiści, doradcy i serwisanci nie działają w rynkowej próżni. Każdy kontakt przedstawicieli #ARCUSTEAM z użytkownikiem jest okazją do głębszego poznania specyfiki jego działalności i potrzeb” – mówi Michał Czeredys, prezes Arcus S.A.

Witamy Arcus S.A. wśród członków Pracodawców RP!