Gospodarka, siła, wizja
Zaufało nam 19 000 firm zatrudniających przeszło 5 000 000 pracowników

Ankieta na temat zdrowia psychicznego w pracy

W czasie, gdy pandemia zmieniła sposób działania firm i organizacji pracy, a także wpłynęła na codzienne funkcjonowanie zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej, potęgując przy tym stres pracownika, szczególny nacisk należy położyć na wsparcie środowiska pracy we wszystkich obszarach zdrowia psychicznego, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia emocjonalnego.

Od tego zależy nie tylko samopoczucie pracownika, ale także jego wydajność i efektywność, co już realnie wpływa na działanie firmy. Właśnie dlatego ruszyliśmy z ogólnopolską kampanią edukacyjno - informacyjną 'Zrozum.Poczuj.Działaj!', którą organizujemy wraz z Grupą Artemis. Naszym celem jest zmiana myślenia i postrzegania osób doświadczających kryzysów psychicznych, zwiększenie świadomości Pracodawców i Pracowników.

Serdecznie zapraszamy Państwa firmę do badania, które dotyczy aspektu zdrowia psychicznego w zakładach pracy. Badanie skierowane jest zarówno do pracodawców, jak i pracowników. Celem badania jest rozpoznanie problemów i potrzeb z zakresu zdrowia psychicznego, jakie występują w środowisku pracy.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie czasu i udzielenie odpowiedzi na pytania, które posłużą do przeprowadzenia analizy przydatnej również Państwa organizacji. Wyniki ankiety będziemy omawiać wspólnie z ekspertami, które ukarzą się w raporcie. Przedstawimy je również na webinarium.

Zapewniamy anonimowość odpowiedzi.

Ankieta badania znajduje się tutaj.

Prosimy o przekazanie badania do Państwa zespołu! Badanie będzie aktywne do 16 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji można uzyskać na stronie kampanii 'Zrozum.Poczuj.Działaj!'.