AM Art-Media Agencja PR Sp. z o.o. dołączyła do Pracodawców RP

AM Art-Media Agencja PR działa na rynku od 1998 roku. Jest jedną z najstarszych i najdłużej działających agencji public relations w Polsce.

Zespół specjalistów pracujących dla agencji, to osoby o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu – dziennikarskim, public relations, a także zdobytym w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Agencja AM Art-Media oferuje nadzór nad całością procesu komunikacji lub jej wybranymi elementami. Fundamentem działań agencji jest budowa relacji z mediami, komunikacja wewnętrzna, PR korporacyjny i zarządzanie kryzysowe. Agencja działa też w przestrzeni ESG wspierając firmy w ich komunikacji z otoczeniem społecznym, a także prowadzi szkolenia medialne.

Przez lata obecności na rynku agencja wypracowała dobre relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i regionalnych, specjalistycznych oraz opiniotwórczych. Specjaliści agencji współpracują z organizacjami biznesowymi i ekspertami z różnych dziedzin gospodarki.

- Przez lata udało nam się zbudować jedną z najlepszych firm PR w Polsce. Mamy przyjemność pracować dla największych polskich, zagranicznych i międzynarodowych koncernów – mówi Ignacy Krasicki, prezes zarządu AM Art-Media Agencja PR.

Witamy AM Art-Media Agencja PR  wśród członków Pracodawców RP!